Як стати учасником програми сурогатного материнства або донорства яйцеклітини

Ваша участь в програмі розпочнеться з того, що ви заповнюєте анкету на цьому сайті, і відправляєте її в нашу клініку на розгляд. Після розгляду співробітники компанії подзвонять вам для того, щоб уточнити деякі деталі і пояснити вам, як проходить процедура донорства або сурогатного материнства.

Потім вам розкажуть, які будуть необхідні обстеження для участі в програмі, і обов’язково знадобиться ваш особистий візит в клініку. Це необхідно зробити на другий або третій день менструального циклу, щоб репродуктолог міг відразу ж призначити вам необхідний спектр обстежень, а також точно розрахувати час, коли можна буде починати синхронізувати ваш менструальний цикл з циклом пацієнтки клініки.

Потім вам необхідно пройти повне обстеження у терапевта, психіатра, гінеколога, а також здати широкий спектр аналізів на виявлення різних видів захворювань. Цей процес займає близько 2 тижнів, і після нього ви будете внесені в базу донорів яйцеклітин або сурогатних матерів.

Донором яйцеклітини

Як тільки це відбувається, ваш менструальний цикл синхронізуються з циклом реципієнта, а також вам призначають гормональні препарати, чиє завдання – стимулювати вироблення більшої кількості яйцеклітин в рамках одного менструального циклу. Дуже важливо приймати всі медикаменти саме в тому порядку і в той час, коли вам сказав лікар, так як від цього в кінцевому підсумку залежить результат всієї програми донорства.

Після цього вам проводять пункцію – за допомогою тонкої голки репродуктолог під наглядом ультразвукового дослідження акуратно забере дозрілі яйцеклітини, готові до запліднення. Це проста процедура, яка проводиться під наркозом і займає всього 15 хвилин, так що серйозних проблем з нею не виникне. Після пункції вам необхідно буде почекати кілька годин, які ви проведете в клініці, щоб ваш організм нормально переніс наркоз, а лікар переконався у відсутності шкідливих побічних ефектів або проблем після наркозу.

Через кілька годин ви можете отримати заслужену винагороду і відправитися додому, займатися звичними справами.

Сурогатною матір’ю

Як тільки це відбувається, ваш менструальний цикл синхронізуються з циклом реципієнта, щоб перенести запліднену яйцеклітину в найбільш підходяще для цього час. Для цього необхідне застосування гормональних препаратів, призначених репродуктологом.

Потім в тіло сурогатної матері переносять ембріон і чекають підтвердження вагітності. Після вагітність сурогатної матері розвивається так само, як і звичайна.