За статистикою, кожна п’ята пара в Україні має труднощі із зачаттям дитини або зовсім є безплідною. Багато жінок не можуть завагітніти через занадто низьку якість або зовсім відсутність яйцеклітин в яєчниках.

Але завдяки сучасним методам репродуктивної медицини, існує така процедура, як донорство яйцеклітини, за допомогою якої, безплідні жінки отримують ще один шанс стати майбутньою матір’ю.

Ставши донором яйцеклітини, ви можете допомогти безплідним парам відчути радість бути батьками, одночасно поліпшивши свій матеріальний стан.

У програми донації яйцеклітин (ооцитів) є чимало переваг:

 • Допомога іншим: Ви даєте можливість безплідним жінкам стати матір’ю;
 • Додатковий дохід: ставши донором яйцеклітин Ви отримуєте грошову винагороду;
 • Безкоштовне обстеження: клініка обов’язково проводить безкоштовну діагностику організму майбутнього донора, на відсутність інфекцій, венеричних і гінекологічних захворювань;
 • Зручний графік і економія часу: програма донації не впливає на Ваш звичний графік життя, адже Вам належить всього 4-5 візитів до лікаря протягом 3-х тижнів, тому Ви можете поєднувати це з основною роботою.
 • Безпечно: процедура безпечна для Вашого здоров’я і ніяк не впливає на дітородну функцію.

Ви можете стати донором, якщо:

 • Ви вже мама мінімум одного здорового малюка;
 • Вам від 18 до 32 року;
 • Ви фізично і психологічно здорові та у Вас немає зайвої ваги;
 • у Вас немає хронічних, генетичних (спадкових) і гінекологічних захворювань;

Програма Донації яйцеклітини триває кілька етапів:

 1. Знайомство
  Ви заповнюєте анкету на сайті або записуєтеся до нас на консультацію за телефоном +38 (095) 423-16-69 Viber. Якщо ви підходите за всіма критеріями, то з вами зв’яжеться менеджер клініки і запише вас на безкоштовне обстеження.
 2. Обстеження
  Після цього Ви проходите медичне обстеження. Якщо аналізи задовільні, Ви підписуєте контракт і берете участь в програмі Донорства яйцеклітин (тут ми дотримуємося сувору конфіденційність Ваших даних).
 3. Програма стимуляції
  Оскільки суть полягає в тому, щоб стимулювати дозрівання більшої кількості яйцеклітин ніж зазвичай, проводиться курс спеціальної терапії, який підбирається індивідуально під Ваш організм. Під час курсу Вам потрібно буде кілька разів відвідати лікаря, для моніторингу зростання фолікул і готовності до паркану яйцеклітин. Весь процес займає до 2-х тижнів.
 4. Процедура забору яйцеклітин
  Така процедура займає від 10 до 12 хвилин і проводиться в операційній під анестезією. Після завершення процедури Вам необхідно буде відпочити в спеціальній палаті ще 1-2 години.
 5. Винагорода
  Після всіх процедур Ви отримуєте фінансову компенсацію до 60 000 грн за участь в програмі донорства яйцеклітини.

Детальна інформація та запис на консультацію за телефоном:

+38 (097) 139-84-86
+38 (095) 423-16-69 Viber