Вимоги до сурогатних матерів

Щоб взяти участь у програмі сурогатного материнства, ви повинні відповідати наступним вимогам:

– Вік від 18 до 44 років.
– Повне фізіологічне і психологічне здоров’я.
– готовність брати участь в програмі.
– Відсутність шкідливих звичок.
– Наявність як мінімум однієї рідної дитини.

Сурмама проходить обов’язкову перевірку здоров’я перед тим, як брати участь в програмі. Всі обстеження оплачує наше агентство, так що ви нічого не втрачаєте.

Якщо у вас є чоловік, необхідно його письмову згоду на вашу участь у програмі сурогатного материнства.

Перед участю в програмі сурогатна мати укладає контракт з біологічними батьками дитини, якого вона буде виношувати.

Вимоги до донорів яйцеклітини

Донором може стати будь-яка фізично і психічно здорова жінка віком від 18 до 31 років, у якої вже є власні діти.

Важливо, щоб у майбутнього донора не було ніяких захворювань, в тому числі що передаються статевим шляхом, або прихованих запалень. Саме для того, щоб підтвердити власне здоров’я, донори проходять обширне обстеження на предмет різних проблем. Крім того, у донора повинна бути хороша сімейна історія – важливо, щоб з боку матері і батька не було випадків народження дітей з відхиленнями або відставанням у розвитку.

Не менш важливі і зовнішні параметри донора – дівчина повинна приємно виглядати, і, що важливо, мати здорову вагу. Це необхідно, тому що занадто повні і занадто худі жінки погано переносять стимуляцію яєчників, яка є невід’ємною частиною донорської програми.

Пацієнти клініки репродуктології вибирають відповідного донора в тому числі по групі крові і резус фактору, за кольором шкіри, а також основні дані про зовнішність, таким як колір волосся і очей, зріст і вагу.

Дуже важливо, щоб у донора не було гострих і хронічних захворювань, в тому числі пов’язаних з репродуктивною системою. Ідеальними вважаються донори, у яких немає яскраво виражених особливостей зовнішності.

Дуже важливо, щоб після попередньої стимуляції донора, якщо він вже стикався з подібною процедурою, пройшло не менше 4 місяців. Цей період необхідно для того, щоб тіло донора відновилося, і нормально відреагувало на багато гормональну стимуляцію, виробивши максимальну кількість якісних яйцеклітин.

Після того, як донор проходить всі необхідні обстеження і заповнює анкету, необхідно підписати договір з клінікою, в якому буде вказано, що донор добровільно передає власні яйцеклітини для використання в рамках допоміжних репродуктивних технологій і ні в якому разі не буде намагатися дізнатися про людей, які використовували його генетичний матеріал для зачаття і народження дитини.